UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz masz ZOMO w USA o nazwie ICE. Tak masz racje to potomkowie esbeków na obczyźnie. Ja też wiem skąd się brali chętni by straszyć i bić.


Anuluj