UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz masz ZOMO w USA o nazwie ICE. Tak masz racje to potomkowie esbeków na obczyźnie. Ja też wiem skąd się brali chętni by straszyć i bić.
Teraz masz ZOMO w USA o nazwie ICE. Tak masz racje to potomkowie esbeków na obczyźnie. Ja też wiem skąd się brali chętni by straszyć i bić.