Wybrany wątek opinii

Kiedyś zastanawiałem się, skąd się brali chętni do ZOMO by straszyć i bić - teraz wiem
(2026.01.26)
Teraz masz ZOMO w USA o nazwie ICE. Tak masz racje to potomkowie esbeków na obczyźnie. Ja też wiem skąd się brali chętni by straszyć i bić.
(2026.01.26)
spytaj niejakiego p. Owsiaka, jego ojciec był w tej formacji, to ci opowie o nim, jego kolegach i ich motywacjach wstąpienia
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy