Wybrany wątek opinii
Kiedyś zastanawiałem się, skąd się brali chętni do ZOMO by straszyć i bić - teraz wiem
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Teraz masz ZOMO w USA o nazwie ICE. Tak masz racje to potomkowie esbeków na obczyźnie. Ja też wiem skąd się brali chętni by straszyć i bić.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
spytaj niejakiego p. Owsiaka, jego ojciec był w tej formacji, to ci opowie o nim, jego kolegach i ich motywacjach wstąpienia
Do moderacji
Odpowiedz
7
1