UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"... i żebyście wygrali! Z sepsą! Hahahaha" - Jerzy Owsiak w 2023 r. , podczas Marszu Miliona Serc, tuż przed wejściem Tuska na scenę, wszystko pod wielkim logiem Koalicji Obywatelskiej. Jawnie kpił sobie z tych wyborczych bilboardów z "sepsą hahaha". Ale wyborcy KO dalej udają, że to się nigdy nie wydarzyło. Pieniądze z puszek miały iść na chore dzieci, poszły na kampanię Tuska. Tego się nie da moralnie wybronić. Nielegalne finansowanie kampanii politykom to poważne przestępstwo, a Owsiak sobie z tego kpi na scenie i nikt nie poniósł za to odpowiedzialności.
Jak dbosz, tak mosz