Wybrany wątek opinii
Jako społeczeństwo wywiązaliśmy się z pomocy, bo ogolnie pomaganie to dobra cechą, teraz jednak czas aby to państwo wzięło się do roboty i zaczęło naprawiać fatalną służbę zdrowia, ktora uwłacza pacjentowi ! Czas przestać płacić ogromne uposażenia politykom tylko dotować służbę zdrowia krora pada, a my czekamy w kolejce po życie!
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
Nie zgodzę się... służba zdrowia powinna działać systemowo i być prywatna a ubezpieczenie społeczne realizowane w konkurencyjnych kasach chorych... ZUS to zorganizowana grupa przestępcza - szczególnie ten w Elblągu. ZUS przejada więcej niż WOŚP i pod tym względem Owsiak pokazał że można - mimo wszystkich Mrówek i Melonów - taniej i lepiej. Lekarze inwestują miliony w prywatne gabinety i wystarczy dać im uczciwe warunki a sami sfinansują najlepszy sprzęt w świecie, ,, WOŚP jest troszkę jak balsamista który upieksza trupa...
Do moderacji
Odpowiedz
7
7