UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zgodzę się... służba zdrowia powinna działać systemowo i być prywatna a ubezpieczenie społeczne realizowane w konkurencyjnych kasach chorych... ZUS to zorganizowana grupa przestępcza - szczególnie ten w Elblągu. ZUS przejada więcej niż WOŚP i pod tym względem Owsiak pokazał że można - mimo wszystkich Mrówek i Melonów - taniej i lepiej. Lekarze inwestują miliony w prywatne gabinety i wystarczy dać im uczciwe warunki a sami sfinansują najlepszy sprzęt w świecie, ,, WOŚP jest troszkę jak balsamista który upieksza trupa...

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj