UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako społeczeństwo wywiązaliśmy się z pomocy, bo ogolnie pomaganie to dobra cechą, teraz jednak czas aby to państwo wzięło się do roboty i zaczęło naprawiać fatalną służbę zdrowia, ktora uwłacza pacjentowi ! Czas przestać płacić ogromne uposażenia politykom tylko dotować służbę zdrowia krora pada, a my czekamy w kolejce po życie!