29
23.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak nie chcecie dawać na orkiestrę nie dawajcie. Zawsze możecie oddać na kościół, czy Caritas. Tylko zacznijcie nosić że sobą oświadczenie, że nie wyrażać ue zgody na leczenie sprzętem oznaczonym logo wośp
DDR (2026.01.23)
Elbląska motorówka przeniesie cię na barana
Bezproblemowy (2026.01.23)
@DDR- Płacę co miesiąc składki do NFZ i nie interesują mnie jakieś zbiórki - zrozum to wreszcie Ty i Tobie POdobni.
(2026.01.23)
Będą licytowane Izery Pinokia samoloty innego wizjonera.
(2026.01.23)
dokładnie, leki i sprzet i tak dostaniemy wszyscy to wiedza i nie ma sensu przepychać się cyfrowo w sieci i napisać sie zreszta jakie to ma znaczenie? głupi komnet a zycie toczy się gdzie indziej hehe nie dajen a wośp i sprzet tak mam i co? nic, karawana NFZ ZUS jedzie dalej pozdro elo!!!!!
(2026.01.23)
Dobrze że jest światełko do nieba, te lepsze światełko bo sylwesterowe złe
Uls (2026.01.23)

info

3  
  1
Yhmmmmm, yyyyy, mmmuuu chrum chrum karawana bummmm, "komnet" super, yhmmmm elo helo yyyyy.
(2026.01.23)
Nigdy nie wspierałem WOŚP. Ja od dziecka coś tak czułem, że z tym WOŚP jest coś nie tak
(2026.01.23)

info

10  
  3
A Petru w tamtym roku wystawił swoją odzież roboczą z Biedronki... Wstydu nie mają. Czytałam gdzieś taki dialog:" Ile wrzuciłeś do puszki? - Nic. Ale będę nakłaniał innych, by wrzucali. "
:)) (2026.01.23)

info

7  
  1
To rząd i Ministerstwo Zdrowia wyposażają szpitale w sprzęt. Chociaż obecna władza doprowadziła do przepaści w służbie zdrowia
(2026.01.23)

info

6  
  1