UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak nie chcecie dawać na orkiestrę nie dawajcie. Zawsze możecie oddać na kościół, czy Caritas. Tylko zacznijcie nosić że sobą oświadczenie, że nie wyrażać ue zgody na leczenie sprzętem oznaczonym logo wośp

DDR

Anuluj