UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak nie chcecie dawać na orkiestrę nie dawajcie. Zawsze możecie oddać na kościół, czy Caritas. Tylko zacznijcie nosić że sobą oświadczenie, że nie wyrażać ue zgody na leczenie sprzętem oznaczonym logo wośp

DDR