UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DDR- Płacę co miesiąc składki do NFZ i nie interesują mnie jakieś zbiórki - zrozum to wreszcie Ty i Tobie POdobni.
@DDR- Płacę co miesiąc składki do NFZ i nie interesują mnie jakieś zbiórki - zrozum to wreszcie Ty i Tobie POdobni.