UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Petru w tamtym roku wystawił swoją odzież roboczą z Biedronki... Wstydu nie mają. Czytałam gdzieś taki dialog:" Ile wrzuciłeś do puszki? - Nic. Ale będę nakłaniał innych, by wrzucali. "

:))

Anuluj