UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Petru w tamtym roku wystawił swoją odzież roboczą z Biedronki... Wstydu nie mają. Czytałam gdzieś taki dialog:" Ile wrzuciłeś do puszki? - Nic. Ale będę nakłaniał innych, by wrzucali. "
:))
A Petru w tamtym roku wystawił swoją odzież roboczą z Biedronki... Wstydu nie mają. Czytałam gdzieś taki dialog:" Ile wrzuciłeś do puszki? - Nic. Ale będę nakłaniał innych, by wrzucali. "
:))