Wybrany wątek opinii

Jak nie chcecie dawać na orkiestrę nie dawajcie. Zawsze możecie oddać na kościół, czy Caritas. Tylko zacznijcie nosić że sobą oświadczenie, że nie wyrażać ue zgody na leczenie sprzętem oznaczonym logo wośp
DDR (2026.01.23)
@DDR - DDR zapominałeś swojej codziennej porcji leków czy już za słabe ?
(2026.01.23)
@DDR - Płacę ZUS i należą mi się świadczenia medyczne. W szpitalu na Żeromskiego widziałem rentgen z lat 70 i nalepione serduszko WOŚP.
(2026.01.24)
Powrót do komentarzy