A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dokładnie beznajdziejne komnty nic nie znaczą zycie toczy się gdzie indziej dobsze napisa elo pozdro 600!
Bardzo fajny symbol z tego był... taki, którym można było się chwalić na świecie i "zarażać" nim ludzi... szkoda, że kręci tym jakaś grupa dziadersów z WSI czy inne resortowe dziwadła; ]
Wieczór z Gelert super atrakcja dam 1 grosza
@DDR - Płacę ZUS i należą mi się świadczenia medyczne. W szpitalu na Żeromskiego widziałem rentgen z lat 70 i nalepione serduszko WOŚP.
"Będzie licytowanie spisanych na papierze 100 konkretów wyborczych Donalda T ? Tak się pytam po tej walce z SEPSĄ" - Będzie 100 konkretów Beaty Szydło
Statystyka z lat poprzednich, to niespełna 70% przeznaczane jest na sprzęt.
Oczywiście zakaz strzelania fajerwerkami czyli tzw. "światełko do nieba" bo pieski i kotki się boją.
@obibok - W dniu 34.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy publikujemy sondaż wykonany przez Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna dla Wirtualnej Polski. Z badania wynika, że działania fundacji cieszą się ogromnym zaufaniem społecznym, a poparcie dla nich deklaruje łącznie aż 72 procent ankietowanych.