29
23.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dokładnie beznajdziejne komnty nic nie znaczą zycie toczy się gdzie indziej dobsze napisa elo pozdro 600!
(2026.01.23)

info

0  
  2
Bardzo fajny symbol z tego był... taki, którym można było się chwalić na świecie i "zarażać" nim ludzi... szkoda, że kręci tym jakaś grupa dziadersów z WSI czy inne resortowe dziwadła; ]
Shal0m (2026.01.23)

info

2  
  0
@DDR - DDR zapominałeś swojej codziennej porcji leków czy już za słabe ?
(2026.01.23)
Wieczór z Gelert super atrakcja dam 1 grosza
Anty (2026.01.24)

info

5  
  0
@DDR - Płacę ZUS i należą mi się świadczenia medyczne. W szpitalu na Żeromskiego widziałem rentgen z lat 70 i nalepione serduszko WOŚP.
(2026.01.24)
"Będzie licytowanie spisanych na papierze 100 konkretów wyborczych Donalda T ? Tak się pytam po tej walce z SEPSĄ" - Będzie 100 konkretów Beaty Szydło
(2026.01.24)
Statystyka z lat poprzednich, to niespełna 70% przeznaczane jest na sprzęt.
obibok (2026.01.24)
Oczywiście zakaz strzelania fajerwerkami czyli tzw. "światełko do nieba" bo pieski i kotki się boją.
(2026.01.24)

info

0  
  0
@obibok - W dniu 34.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy publikujemy sondaż wykonany przez Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna dla Wirtualnej Polski. Z badania wynika, że działania fundacji cieszą się ogromnym zaufaniem społecznym, a poparcie dla nich deklaruje łącznie aż 72 procent ankietowanych.
(2026.01.25)