UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pieszy jak dochodzi do przejścia to już ma pierwszeństwo. ale kierowcy nie wiedzą pewnie o tym. a po drugie tam jest szkoła i ograniczenie. kierowca tymbardziej powinien zachować ostrożność a nie udawać że nic się nie dzieje. wina kierowcy ewidentną. chyba że wpada pod samochód który już tam się znajduje. mnie też potrącił kierowca celowo. wjechał na chodnik potrącił mnie i uciekł z miejsca wypadku zostawiając mnie leżącego na chodniku. a później chwalił się po rodzinie że ja pijany wpakowałem mu się pod auto na przejściu dla pieszych..

Ddfyuh