UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o 6 rano jest ciemno, ludzie chodzą ubrani na czarno, wchodzą na pasy bez zasygnalizowania, że chcą przejść tylko z marszu, często nawet nie upewniając się, że jest bezpiecznie, a kierowca ma mieć oczy dookoła głowy i przewidywać każdy ruch innych kierowców i pieszych, kierowcę na dodatek oślepiają światła aut z naprzeciwka, naprawdę czasami piesi pojawiają się jak zombi, dlatego zwalniam przed pasami i zawsze wypatruję Zombi i mam kamerkę aby mieć możliwość obrony w przypadku wbiegnięcia lub wjechania na pasy rowerem, bardziej winię pieszego niż kierowcę, pieszemu nie trudno zauważyć jadące oświetlone auto,

modi