UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po prostu w Elblągu za dużo jest przejść bez sygnalizacji świetlnej należy usunąć albo światła zainstalować szczególnie na głównych ulicach
Po prostu w Elblągu za dużo jest przejść bez sygnalizacji świetlnej należy usunąć albo światła zainstalować szczególnie na głównych ulicach