34
21.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@O ja cię przepraszam - W relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje"
(2026.01.21)
Komedia
(2026.01.21)
a kiedykolwiek wpadło tam dziecko bo nie ma bariery?
forestLady (2026.01.22)
na takie spacery to powinni sie udać urzędnicy z dzz. może dostrzegliby wtedy gdzie chodniki są oddzielone pasem zieleni od prywatnych posesji i gdzie obowiazkiem miasta jest odśnieżanie i sprzątanie.
(2026.01.22)
@forestLady - Widać młody móżdżek masz bo dla ciebie musi się stać tragedia ? Taki margines po ta tragedii i tak by powiedział że to pierwszy raz a podobny tobie że bez barierki ładniej i tak w koło. Temat zakończony bo nie bo nie ma z kim rozważać !
(2026.01.22)
Wystarczy urzędników, kapusie twojego nijakiego rodzaju jest w portEl ponad oczekiwania....
(2026.01.22)
A czy już ktoś utonął, że widzisz taką potrzebę?
(2026.01.22)
Lepiej nawet drutem, niż ktoś miałby się utopić...
(2026.01.22)
Tak, utonął
(2026.01.22)
Jak przystało na profesjonalistów, urzędnicy z pełną powagą zajęli się tematem. Profesjonalizm ten najlepiej obrazuje obecny stan odśnieżenia chodników, schodów, przejść itd. A nie, wróć. Przecież to był projekt letni. Problemy zimowe to w kolejnej katendcji i w osobnym, kolejnym profesjonalnym zadaniu.
jestem dumny (2026.01.22)

info

3  
  0