Wybrany wątek opinii

Ale bariera zabezpieczenia bezpieczeństwa przed wpadnięciem do rzeki Elbląg nadal dla was nie jest zagrożeniem, dalej będzie wina dziecka, rodzica czy każdego z nas jak się ześlizgnie ? Przecież wzdłuż rzeki od mostu do mostu takie zabezpieczenie powinno być od wielu lat ! Czekamy aż ktoś znowu utonie ?
(2026.01.21)
Oczywiście odgrodzić drutem kolczastym.
(2026.01.21)
"... bariera zabezpieczenia bezpieczeństwa przed wpadnięciem... ". EEEEE no szacun! Jeszcze Polska (oraz język polski) nie zginęły, póki my żyjemy ???😳
O ja cię przepraszam (2026.01.21)
@O ja cię przepraszam - Sorry ale skup się nad brakiem zabezpieczenia zanim i osoba tobie bliska tam się utopi.
(2026.01.21)
Taaaa!? A ktoś się ostatnio tam utopił?
(2026.01.21)
Donald Trump to obraz w gruncie rzeczy zakompleksionego narcyza, który nieustannie musi podkreślać własne znaczenie, jakby obawiał się, że inni zobaczą w nim zalęknionego chłopca który odziedziczył majątek.
(2026.01.21)
@O ja cię przepraszam - W relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje"
(2026.01.21)
a kiedykolwiek wpadło tam dziecko bo nie ma bariery?
forestLady (2026.01.22)
@forestLady - Widać młody móżdżek masz bo dla ciebie musi się stać tragedia ? Taki margines po ta tragedii i tak by powiedział że to pierwszy raz a podobny tobie że bez barierki ładniej i tak w koło. Temat zakończony bo nie bo nie ma z kim rozważać !
(2026.01.22)
A czy już ktoś utonął, że widzisz taką potrzebę?
(2026.01.22)
Lepiej nawet drutem, niż ktoś miałby się utopić...
(2026.01.22)
Tak, utonął
(2026.01.22)
Powrót do komentarzy