Wybrany wątek opinii
Ale bariera zabezpieczenia bezpieczeństwa przed wpadnięciem do rzeki Elbląg nadal dla was nie jest zagrożeniem, dalej będzie wina dziecka, rodzica czy każdego z nas jak się ześlizgnie ? Przecież wzdłuż rzeki od mostu do mostu takie zabezpieczenie powinno być od wielu lat !
Czekamy aż ktoś znowu utonie ?
Do moderacji
Odpowiedz
17
14
Oczywiście odgrodzić drutem kolczastym.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
"... bariera zabezpieczenia bezpieczeństwa przed wpadnięciem... ". EEEEE no szacun! Jeszcze Polska (oraz język polski) nie zginęły, póki my żyjemy ???😳
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@O ja cię przepraszam - Sorry ale skup się nad brakiem zabezpieczenia zanim i osoba tobie bliska tam się utopi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Taaaa!? A ktoś się ostatnio tam utopił?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Donald Trump to obraz w gruncie rzeczy zakompleksionego narcyza, który nieustannie musi podkreślać własne znaczenie, jakby obawiał się, że inni zobaczą w nim zalęknionego chłopca który odziedziczył majątek.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@O ja cię przepraszam - W relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje"
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
a kiedykolwiek wpadło tam dziecko bo nie ma bariery?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@forestLady - Widać młody móżdżek masz bo dla ciebie musi się stać tragedia ? Taki margines po ta tragedii i tak by powiedział że to pierwszy raz a podobny tobie że bez barierki ładniej i tak w koło. Temat zakończony bo nie bo nie ma z kim rozważać !
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
A czy już ktoś utonął, że widzisz taką potrzebę?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Lepiej nawet drutem, niż ktoś miałby się utopić...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Tak, utonął
Do moderacji
Odpowiedz
2
0