UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak przystało na profesjonalistów, urzędnicy z pełną powagą zajęli się tematem. Profesjonalizm ten najlepiej obrazuje obecny stan odśnieżenia chodników, schodów, przejść itd. A nie, wróć. Przecież to był projekt letni. Problemy zimowe to w kolejnej katendcji i w osobnym, kolejnym profesjonalnym zadaniu.
jestem dumny