UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na takie spacery to powinni sie udać urzędnicy z dzz. może dostrzegliby wtedy gdzie chodniki są oddzielone pasem zieleni od prywatnych posesji i gdzie obowiazkiem miasta jest odśnieżanie i sprzątanie.
na takie spacery to powinni sie udać urzędnicy z dzz. może dostrzegliby wtedy gdzie chodniki są oddzielone pasem zieleni od prywatnych posesji i gdzie obowiazkiem miasta jest odśnieżanie i sprzątanie.