UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na takie spacery to powinni sie udać urzędnicy z dzz. może dostrzegliby wtedy gdzie chodniki są oddzielone pasem zieleni od prywatnych posesji i gdzie obowiazkiem miasta jest odśnieżanie i sprzątanie.


Anuluj