Wybrany wątek opinii
na takie spacery to powinni sie udać urzędnicy z dzz. może dostrzegliby wtedy gdzie chodniki są oddzielone pasem zieleni od prywatnych posesji i gdzie obowiazkiem miasta jest odśnieżanie i sprzątanie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wystarczy urzędników, kapusie twojego nijakiego rodzaju jest w portEl ponad oczekiwania....
Do moderacji
Odpowiedz
0
0