Wybrany wątek opinii

na takie spacery to powinni sie udać urzędnicy z dzz. może dostrzegliby wtedy gdzie chodniki są oddzielone pasem zieleni od prywatnych posesji i gdzie obowiazkiem miasta jest odśnieżanie i sprzątanie.
(2026.01.22)
Wystarczy urzędników, kapusie twojego nijakiego rodzaju jest w portEl ponad oczekiwania....
(2026.01.22)
Powrót do komentarzy