34
21.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To może trzeba zrobić SPACER BADAWCZY zimą, żeby zobaczyć zwały śniegu zsuwanego na parkingach w miejsce kopert przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Może trzeba popatrzeć na stan chodników zimą, z których korzystamy wszyscy.
(2026.01.22)
Polska musi się uwolnić od lewackiej zgniłej unii europejskiej a przyłączyć na stałe do USA.
Polexit (2026.01.22)

info

2  
  1
szopka na całego za pieniądze podatnika sobie spacerują
1234567 (2026.01.22)

info

1  
  0
Zimą nie chce im się z biura wychodzić.
1234567 (2026.01.22)