A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To może trzeba zrobić SPACER BADAWCZY zimą, żeby zobaczyć zwały śniegu zsuwanego na parkingach w miejsce kopert przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Może trzeba popatrzeć na stan chodników zimą, z których korzystamy wszyscy.
Polska musi się uwolnić od lewackiej zgniłej unii europejskiej a przyłączyć na stałe do USA.
szopka na całego za pieniądze podatnika sobie spacerują
Zimą nie chce im się z biura wychodzić.