UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak przystało na profesjonalistów, urzędnicy z pełną powagą zajęli się tematem. Profesjonalizm ten najlepiej obrazuje obecny stan odśnieżenia chodników, schodów, przejść itd. A nie, wróć. Przecież to był projekt letni. Problemy zimowe to w kolejnej katendcji i w osobnym, kolejnym profesjonalnym zadaniu.
jestem dumny