UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu mały remoncie w Promyku, a w Olsztynie dworzec kolejowy czy hala Uranii. O inwestycjach drogowych nie wspomnę. Nie ma porównania.

bra

Anuluj