A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No to przecież ten od lat rządzący Światowidem Antonio opowiadał te bajki z mchu i paproci, że jest możliwe zrealizowanie tej inwestycji. Są ludzie logicznie myślący, którzy się na to nie nabrali, lecz tacy są w zdecydowanej mniejszości. Przed wyborami to wszystko można obiecać, cóż szkodzi, prawda? Harley obiecał zbiornik retencyjny, inni kolej przez pola, których rolnicy nigdy nie oddadzą. Jurek motorówka obiecywał jeszcze inne tematy, Śliwka inne, a i tak wyborcy wybrali między dżumą, a cholerą. Ps. Czy jest szansa na zmiany personalne w CSE i szpitalu Wojewódzkim, czy do końca życia pozostaną na stołkach te same osoby?
no tak - kolejny PO-wski ziom pana gruszkowskiego....
Tu będzie taka kolej jak ten Wróblewskiego kameralny POrt... może za 100 lat chociaż też nie bo wtedy Elbląg to będzie totalna wieś.
Donald Trump
Prezydent Stanów Zjednoczonych to obraz w gruncie rzeczy zakompleksionego narcyza, który nieustannie musi podkreślać własne znaczenie, jakby obawiał się, że inni zobaczą w nim za lęknionego chłopca.
Nie prościej wybudować lotnisko tam gdxie jest ściernisko?-:)
To co to za marszałek, skoro nie wie co się u niego dzieje?
@Tylko grzecznie pytam - Aha. Pod budowę S7 też nie oddali?
@zwrotnicowy - A skąd wiesz, że się nie przeprowadzą? A jakby nawet zostali to oni nie b ed a zainteresowani, podwyzszania budzetu w Elblągu. No karta mieszkańca za Ch.. za nic nie jest zachechęcają, A niestety z uwagi, na to, że pracuję w Gdańsku, mogę mieć kartę Gdańską i tam odprowadzać podatki, a to ważne. Bo osłąbI W-M
Nie gadaj, ze z Elbląga, będziesz dojeżdżał do Tolkmicka, Fromborka, Braniewa, bo tam ludzie robią, za najniższą krajową! Lepszy kierunek na Gdańsk!
Zawsze uważałam że 800+ idzie na marne bo patologia się nie uczy, nie pracuje tylko w sex inwestuje bo kasa idzie na smerfony, alkohol i papierosy a do dzieci drobiazgi dla pociechy