UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cóż szkodzi obiecać. Niech dokończą tor wodni i port w Elblągu. Na więcej inwestycji, nie ma szans. Realnie to trzeba wprowadzić szybsze połączenie kolejowe do Gdańska. Gdzie idzie kasa oczywiście do Olsztyna. Wystarczy zobaczyć jakie inwestycje zrobiono tam i w okolicy w ciągu ostatnich kilku lat. W Elblągu, za grosze, odświeżono Promyk. Dobre i to, bo mogli nic nie dać.

bra

Anuluj