UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba tylko naiwni liczą, że ludzie z Olsztyna zrobia cokolwiek dla rozwoju Elbląga. A PiS w osobie posła Leonarda Krasulskiego obiecywał takie zmiany dla naszego miasta / Urząd Marszałkowski, przyłaczenie do Pomorskiego, totalny rozwój itp. , a przez 8 lat absolutnej władzy w kraju zajęty był tylko łupierzem prezesa i unikaniem jakichkolwiek wypowiedzi, a od Elbląga wojewódzki olsztyn zabierał kolejne instytucje.