UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chyba tylko naiwni liczą, że ludzie z Olsztyna zrobia cokolwiek dla rozwoju Elbląga. A PiS w osobie posła Leonarda Krasulskiego obiecywał takie zmiany dla naszego miasta / Urząd Marszałkowski, przyłaczenie do Pomorskiego, totalny rozwój itp. , a przez 8 lat absolutnej władzy w kraju zajęty był tylko łupierzem prezesa i unikaniem jakichkolwiek wypowiedzi, a od Elbląga wojewódzki olsztyn zabierał kolejne instytucje.