24
16.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego nie ma odkrytego lodowiska w parku planty. Kiedyś było kolo PTTK po, ostał obmurowanie.
(2026.01.16)

info

4  
  1
Zimowe.
(2026.01.16)
poka poka poka poka
(2026.01.16)

info

1  
  2
Dobry news na weekend. Różnica między Inwestycją pisowcow a inwestycja PO. Wystarczy nie kraść
Jednak można (2026.01.16)
A jak było wczoraj na koncercie zespołu Sztywny Pal Azji w Beczce ? może jakieś zdjęcia / Czy fotograf Portelu ma tam zakaz wstępu ?
(2026.01.16)

info

2  
  1
Początek dobry, ale to pytanie od czapy. Na co ma pomóc opłatek albo święconka, a może inne jeszcze gusła?
(2026.01.16)
Skoro jesteś taki błyskotliwy podaj dane do rachunku oraz namiary gdzie wysłać. Brak odpowiedzi z danymi oznaczać będzie, że z ciebie zwykły miękiszon i pajacyk.
(2026.01.16)
@Jednak można - Nie ma się co cieszyć. Jak faszyzm wróci do władzy to rozbiorą ten prom jak elektrownie w Ostrołęce
pis to stan umysłu (2026.01.16)
Do - Minister sportu był w tym województwie ale do Elbląga za wysokie progi. Wstyd PO, SLD, PSL. Wolał odwiedzić Ełk i olsztyn.. Proszę nie kłamać fanie PiS u, bo pani minister była w Elblągu i w Szpitalu Miejskim niedawno z wizytą.
(2026.01.17)

info

0  
  1
@Jednak można - Ha ha. To prom jeszcze pisowski. Za tuska to może go pomalowali. No i to to nie jest nasze. Pływa pod banderą cypryjską.
(2026.01.17)