A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego nie ma odkrytego lodowiska w parku planty. Kiedyś było kolo PTTK po, ostał obmurowanie.
Zimowe.
poka poka poka poka
A jak było wczoraj na koncercie zespołu Sztywny Pal Azji w Beczce ?
może jakieś zdjęcia /
Czy fotograf Portelu ma tam zakaz wstępu ?
Początek dobry, ale to pytanie od czapy. Na co ma pomóc opłatek albo święconka, a może inne jeszcze gusła?
Skoro jesteś taki błyskotliwy podaj dane do rachunku oraz namiary gdzie wysłać. Brak odpowiedzi z danymi oznaczać będzie, że z ciebie zwykły miękiszon i pajacyk.
Do - Minister sportu był w tym województwie ale do Elbląga za wysokie progi. Wstyd PO, SLD, PSL. Wolał odwiedzić Ełk i olsztyn..
Proszę nie kłamać fanie PiS u, bo pani minister była w Elblągu i w Szpitalu Miejskim niedawno z wizytą.
@Jednak można - Ha ha. To prom jeszcze pisowski. Za tuska to może go pomalowali. No i to to nie jest nasze. Pływa pod banderą cypryjską.