UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do - Minister sportu był w tym województwie ale do Elbląga za wysokie progi. Wstyd PO, SLD, PSL. Wolał odwiedzić Ełk i olsztyn.. Proszę nie kłamać fanie PiS u, bo pani minister była w Elblągu i w Szpitalu Miejskim niedawno z wizytą.


Anuluj