UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak było wczoraj na koncercie zespołu Sztywny Pal Azji w Beczce ? może jakieś zdjęcia / Czy fotograf Portelu ma tam zakaz wstępu ?


Anuluj