Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Jednak można - Ha ha. To prom jeszcze pisowski. Za tuska to może go pomalowali. No i to to nie jest nasze. Pływa pod banderą cypryjską.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@pis to stan umysłu - Elektrownię w Ostrołęce to bruksela załatwiła. Doinformuj się.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Fabrykę Izery pewnie też? Doinformuj się wyznawco.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1