Wybrany wątek opinii

Dobry news na weekend. Różnica między Inwestycją pisowcow a inwestycja PO. Wystarczy nie kraść
Jednak można (2026.01.16)
@Jednak można - Nie ma się co cieszyć. Jak faszyzm wróci do władzy to rozbiorą ten prom jak elektrownie w Ostrołęce
pis to stan umysłu (2026.01.16)
@Jednak można - Ha ha. To prom jeszcze pisowski. Za tuska to może go pomalowali. No i to to nie jest nasze. Pływa pod banderą cypryjską.
(2026.01.17)
@pis to stan umysłu - Elektrownię w Ostrołęce to bruksela załatwiła. Doinformuj się.
(2026.01.17)
Fabrykę Izery pewnie też? Doinformuj się wyznawco.
(2026.01.17)
Powrót do komentarzy