UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jednak można - Nie ma się co cieszyć. Jak faszyzm wróci do władzy to rozbiorą ten prom jak elektrownie w Ostrołęce
pis to stan umysłu
@Jednak można - Nie ma się co cieszyć. Jak faszyzm wróci do władzy to rozbiorą ten prom jak elektrownie w Ostrołęce
pis to stan umysłu