UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jednak można - Nie ma się co cieszyć. Jak faszyzm wróci do władzy to rozbiorą ten prom jak elektrownie w Ostrołęce

pis to stan umysłu

Anuluj