24
16.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@pis to stan umysłu - Elektrownię w Ostrołęce to bruksela załatwiła. Doinformuj się.
(2026.01.17)
Pamiętajcie o jednym że anonimowy wpis na portEl nie jest anonimowym dla policji i kiedy przekroczysz czerwoną linie, obrażając, grożąc i tak będziesz w rękach sprawiedliwości. Bo to nie jest wolność słowa !!!
(2026.01.17)

info

1  
  3
te dzieciaki i tak mają za dużo wolnego i znowu palma będzie im odbijać przez dwa tygodnie!!!!!
(2026.01.17)
Fabrykę Izery pewnie też? Doinformuj się wyznawco.
(2026.01.17)