UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jednak można - Ha ha. To prom jeszcze pisowski. Za tuska to może go pomalowali. No i to to nie jest nasze. Pływa pod banderą cypryjską.
@Jednak można - Ha ha. To prom jeszcze pisowski. Za tuska to może go pomalowali. No i to to nie jest nasze. Pływa pod banderą cypryjską.