UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jednak można - Ha ha. To prom jeszcze pisowski. Za tuska to może go pomalowali. No i to to nie jest nasze. Pływa pod banderą cypryjską.


Anuluj