53
05.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
KO=KPO kasy na NFZ niema, ale na Sylwestra w Katowicach, Torniu i gdzies tam?... miljony na, ,artystow, ,z lat 70 tych to Tak (... )
deficyt 2026 (2026.01.05)

info

9  
  0
Przeczytałeś? Tam są informacje nie tylko na wypadek wojny, ale zwyczajnego pożaru, awarii sieci energetycznej czy powodzi.
Czytalski (2026.01.05)
Poczta nic nie zarobiła lecz straciła ponad 100 milionów na decyzjach Morawieckiego i Sasina.
Czytalski (2026.01.05)
250 miln zł
Blumenbauer (2026.01.05)

info

1  
  0
Ech Wy wiecznie wszechwiedzący! Nawet swoich Sąsiadów nie znacie. I chcecie być przygotowania na nieznane? Pozoracja RODO Nas rozbroiła z życiowych powiazań. Może tak Noworoczne Życzenia z uśmiechem dadzą początek nawet skromnej dyskusji. A jest o czym myśleć. Pozdrawiam Noworocznie - Do Siego Roku 2026 !
akuku (2026.01.05)

info

4  
  1
A teraz w szkole ministrowie wolą, aby mówić o równości....
(2026.01.06)
@Wróg u bram - Na zachodzie o tym musieli napisać, że kraje nadbałtyckie będą następne po Ukrainie, żeby do Polaków to dotarło? A jak mówił o tym świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński, to z niego drwiono.
(2026.01.06)
Przyjadą w listopadzie, jak Piłsudski z Magdeburga. Na razie nikogo nie skazano, a przypominam minęły już dwa lata tych nierządów. Za to Żurek został ukarany przez sąd, ale jaja.
bra (2026.01.06)
A moim zdaniem niech najpierw zaczną budować schrony i to prędko !! Co mi z plecaka a gdzie mam uciekać??? Jak schronów malo
Iwona kora (2026.01.06)

info

2  
  0
Ten sam Kaczyński który chciał poprawy stosunków z ruskimi?
Bracia Rosjanie (2026.01.09)