A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
KO=KPO kasy na NFZ niema, ale na Sylwestra w Katowicach, Torniu i gdzies tam?... miljony na, ,artystow, ,z lat 70 tych to Tak (... )
Przeczytałeś? Tam są informacje nie tylko na wypadek wojny, ale zwyczajnego pożaru, awarii sieci energetycznej czy powodzi.
Poczta nic nie zarobiła lecz straciła ponad 100 milionów na decyzjach Morawieckiego i Sasina.
250 miln zł
Ech Wy wiecznie wszechwiedzący! Nawet swoich Sąsiadów nie znacie. I chcecie być przygotowania na nieznane?
Pozoracja RODO Nas rozbroiła z życiowych powiazań. Może tak Noworoczne Życzenia z uśmiechem dadzą początek nawet skromnej dyskusji. A jest o czym myśleć. Pozdrawiam Noworocznie - Do Siego Roku 2026 !
A teraz w szkole ministrowie wolą, aby mówić o równości....
@Wróg u bram - Na zachodzie o tym musieli napisać, że kraje nadbałtyckie będą następne po Ukrainie, żeby do Polaków to dotarło? A jak mówił o tym świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński, to z niego drwiono.
Przyjadą w listopadzie, jak Piłsudski z Magdeburga. Na razie nikogo nie skazano, a przypominam minęły już dwa lata tych nierządów. Za to Żurek został ukarany przez sąd, ale jaja.
A moim zdaniem niech najpierw zaczną budować schrony i to prędko !! Co mi z plecaka a gdzie mam uciekać??? Jak schronów malo