UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem niech najpierw zaczną budować schrony i to prędko !! Co mi z plecaka a gdzie mam uciekać??? Jak schronów malo

Iwona kora

Anuluj