A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wydrukowano na papierze najgorszego gatunku
Czemu nie są zaznaczone schrony w UM Sądzie okręgowym na Dąbka czy Trybunalskiej chyba że są są dla uprzywilejowanych a normalni ludzie mają zakaz wstępu
"Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i? - jakoś to będzie!" POLSKA A. D.2025/2026