UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

KO=KPO kasy na NFZ niema, ale na Sylwestra w Katowicach, Torniu i gdzies tam?... miljony na, ,artystow, ,z lat 70 tych to Tak (... )

deficyt 2026

Anuluj