UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
KO=KPO kasy na NFZ niema, ale na Sylwestra w Katowicach, Torniu i gdzies tam?... miljony na, ,artystow, ,z lat 70 tych to Tak (... )
deficyt 2026
KO=KPO kasy na NFZ niema, ale na Sylwestra w Katowicach, Torniu i gdzies tam?... miljony na, ,artystow, ,z lat 70 tych to Tak (... )
deficyt 2026