157
03.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przyjechał nakłamać a głupi i naiwni ludzie mu uwierzą ???
(2026.01.03)

info

10  
  15
@katon - znaczy się w twojego tatusia?
(2026.01.03)
mówię wam: gosia gosia gosia... już witał się z gąską już.... haha to wszystko mówi o tych ludziach, haha Niech żyje Karol Nawrocki, niech mu się widzie. Błogosławieństwa. Naród wybrał Karola Nawrockiego jako przedstawiciela narodu Polskiego. On jedyny ma słuszność a nie inni jego podwładni.
(2026.01.03)
Dla wyborców polskiej cwanej "prawicy"
Netkot (2026.01.03)
naród nie chciał nawrockiego, 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego, więc go naród nie wybrał, oszust powinien podać się sam do dymisji zanim go wywiezie naród na taczkach!!!
kosynier (2026.01.03)
O fawora POrtelu to i krytycznych komentarzy nie zamieszczają. #cenzuranaPOrtelu
Lolka (2026.01.03)
W II turze na Nawrockiego oddano 10 660 020 głosów, a na Trzaskowskiego 10 100 560,a więc przy dokładnym sprawdzeniu wyników to efekt mógłby być różny. W 13 Komisjach badanych przez sąd w 3 przypisano głosy Nawrockiego Trzaskowskiemu, a w 10 głosy Trzaskowdkiego przypisano Nawrockiemu. Nadal zarzuty tego typu dotyczą ponad 120 komisji, a w 65 z nich wstępne analizy wykazały podobne przypadki jak w powyższych. Ponadto w 68 Komisjach podejrzanie wzrosła liczba głosów nieważnych, gdzie w I turze zwyciężał Trzaskowski.
Volaj (2026.01.03)

info

8  
  6
@kosynier - A na Pana Prezydenta Komorowskiego- w 2 turze, po której został Prezydentem głosowało niespełna 8,934 mln ludzi, a uprawnionych do głosowania było blisko 30,834 mln, więc czemu wspominasz tylko o Panu Prezydencie Nawrockim, że według ciebie naród go nie chciał? Skąd z resztą wiesz jakie poglądy mieli ci, co nie poszli głosować?
(2026.01.03)
No gdzie są? Obecny rząd rządzi już ponad 2 lata i nie słychać, żeby kontynuował budowę polskiego samochodu elektrycznego, a gdzie 100 konkretów na 100 dni? Gdzie obietnica, że nikt nas w Brukseli nie ogra a na koniec polskiej prezydencji w UE ograła nas prezentując zwielokrotnione limity na import płodów rolnych od naszego wschodniego sąsiada i dążąc do podpisania umowy z Mercosur, która będzie szkodliwa dla Polski?
(2026.01.03)
chyba to twój przedstawiciel bo nie mój!!!!! d.....
(2026.01.03)