UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kosynier - A na Pana Prezydenta Komorowskiego- w 2 turze, po której został Prezydentem głosowało niespełna 8,934 mln ludzi, a uprawnionych do głosowania było blisko 30,834 mln, więc czemu wspominasz tylko o Panu Prezydencie Nawrockim, że według ciebie naród go nie chciał? Skąd z resztą wiesz jakie poglądy mieli ci, co nie poszli głosować?