A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to fakt to, że maja teraz odrobinę wyżej w słupkach nic nie znaczy bo i tak niestety w 2027 r, rządy przejmie prawica
Panie Premierze od tego masz ministrów, zajmij się czymś pożytecznym bo piane bijesz
@katon - Co to ma wspólnego z moją wypowiedzią? Czy ktoś mu zabronił być tym pierwszym? Powtórzę, jak można wierzyć politykowi, który nie spełnia swoich obietnic? Jak?
a kiedy zostaną zbudowane wrota przeciw powodziowe w Nowakowie? To prostacka i stosunkowo niska kosztowo inwestycja w porównaniu do strat powodziowych, Pan Premier Tusk mógłby taka decyzję podjąć od ręki nie tylko nikt mu o tym nie powiedział!!? Ale może teraz to wreszcie do Niego dotrze
Ciekawe, czy Tusk zapytał na jakim etapie jest śledztwo pożaru sortowni śmieci i zapytał, kto jest odpowiedzialny za tak żenująco niskie ubezpieczenie, którego i tak ubezpieczyciel nie chce wypłacić.
Te wasze rządy od góry do dołu to jeden wielki kryzys... Kończ pan wstydu oszczędź. Gdzie to paliwo PO 5 zł kwota wolna od podatku 600 tys o tym pan gadaj... a nie o dwu stopniach mrozu i nazywanie tego kryzysem.
Panie Premierze, proszę o podanie się do dymisji. Za dużo już tych gierek politycznych
Drogi gaz do ogrzewania mieszkań to jest kryzys a nie 2 stopnie mrozu.
Gdzie są pieniądze z KPO, gdzie polskie samochody elektryczne, jak program 500+ i działania twoich faworytów poprawiły sytuację demograficzną w kraju itp. , itd. Rozliczaj swoich idoli.
Ależ potężny rzut na komentarze wszelkiego oszukańczego cwaniactwa politycznego, żyjącego jak pasożyty na koszt uczciwych ludzi za głosy wyborcze urobionych naiwnych niestety.