UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mówię wam: gosia gosia gosia... już witał się z gąską już.... haha to wszystko mówi o tych ludziach, haha Niech żyje Karol Nawrocki, niech mu się widzie. Błogosławieństwa. Naród wybrał Karola Nawrockiego jako przedstawiciela narodu Polskiego. On jedyny ma słuszność a nie inni jego podwładni.