UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mówię wam: gosia gosia gosia... już witał się z gąską już.... haha to wszystko mówi o tych ludziach, haha Niech żyje Karol Nawrocki, niech mu się widzie. Błogosławieństwa. Naród wybrał Karola Nawrockiego jako przedstawiciela narodu Polskiego. On jedyny ma słuszność a nie inni jego podwładni.


Anuluj