Wybrany wątek opinii
mówię wam: gosia gosia gosia... już witał się z gąską już.... haha to wszystko mówi o tych ludziach, haha Niech żyje Karol Nawrocki, niech mu się widzie. Błogosławieństwa. Naród wybrał Karola Nawrockiego jako przedstawiciela narodu Polskiego. On jedyny ma słuszność a nie inni jego podwładni.
Do moderacji
Odpowiedz
11
12
naród nie chciał nawrockiego, 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego, więc go naród nie wybrał, oszust powinien podać się sam do dymisji zanim go wywiezie naród na taczkach!!!
Do moderacji
Odpowiedz
16
15
@kosynier - A na Pana Prezydenta Komorowskiego- w 2 turze, po której został Prezydentem głosowało niespełna 8,934 mln ludzi, a uprawnionych do głosowania było blisko 30,834 mln, więc czemu wspominasz tylko o Panu Prezydencie Nawrockim, że według ciebie naród go nie chciał? Skąd z resztą wiesz jakie poglądy mieli ci, co nie poszli głosować?
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
chyba to twój przedstawiciel bo nie mój!!!!! d.....
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@kosynier - "19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego" - PONAD 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na trzaskowskiego, więc o co ci chodzi??? Ostatecznie na Nawrockiego zagłosowało ponad 50 %.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7