Wybrany wątek opinii

mówię wam: gosia gosia gosia... już witał się z gąską już.... haha to wszystko mówi o tych ludziach, haha Niech żyje Karol Nawrocki, niech mu się widzie. Błogosławieństwa. Naród wybrał Karola Nawrockiego jako przedstawiciela narodu Polskiego. On jedyny ma słuszność a nie inni jego podwładni.
(2026.01.03)
naród nie chciał nawrockiego, 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego, więc go naród nie wybrał, oszust powinien podać się sam do dymisji zanim go wywiezie naród na taczkach!!!
kosynier (2026.01.03)
@kosynier - A na Pana Prezydenta Komorowskiego- w 2 turze, po której został Prezydentem głosowało niespełna 8,934 mln ludzi, a uprawnionych do głosowania było blisko 30,834 mln, więc czemu wspominasz tylko o Panu Prezydencie Nawrockim, że według ciebie naród go nie chciał? Skąd z resztą wiesz jakie poglądy mieli ci, co nie poszli głosować?
(2026.01.03)
chyba to twój przedstawiciel bo nie mój!!!!! d.....
(2026.01.03)
@kosynier - "19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego" - PONAD 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na trzaskowskiego, więc o co ci chodzi??? Ostatecznie na Nawrockiego zagłosowało ponad 50 %.
(2026.01.03)
Powrót do komentarzy