UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

naród nie chciał nawrockiego, 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego, więc go naród nie wybrał, oszust powinien podać się sam do dymisji zanim go wywiezie naród na taczkach!!!

kosynier

Anuluj