UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
naród nie chciał nawrockiego, 19,3 miliona ( 65%) Polaków uprawnionych do głosowania nie głosowało na nawrockiego, więc go naród nie wybrał, oszust powinien podać się sam do dymisji zanim go wywiezie naród na taczkach!!!
kosynier