UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pięknie powiedział. A jaki zadowolony jest i uśmiechnięty. A Michaś aż rży z radości jak rudy z rudym. Ludzie którzy siedzieli w zaspach 20 godzin o suchej buzi pewnie też rżą z radości jak Tusk i Michaś. Kumiela sprawdzi to rżenie przy pierwszym większym deszczyku.