UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To była reprymenda od premiera. Pewnie wszystkim teraz łyso. Elbląg nie odniósł żadnej korzyści z wizyty.
:))
To była reprymenda od premiera. Pewnie wszystkim teraz łyso. Elbląg nie odniósł żadnej korzyści z wizyty.
:))