UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wymioty mnie zbiera jak widzę i czytam to, że zebrał się sztab kryzysowy... po kryzysie, który wystąpił na drodze S7 po 3 - 4 dniach i po nie-kryzysie który nie wystąpił czy wyimaginowanej medialnie powodzi w Elblągu, której nie było !!!! bo rz. Elbląg w mieście Elbląg nie wylała nigdzie i nie słychać i nie widać aby spowodowała szkody jakiekolwiek nigdzie !!! Szopka Noworoczna peło gorsza od PiS.
głosowałem na PO - żałuję