UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już lepiej by było gdyby znów było województwo elbląskie ze stolicą w Elblągu. Od ponad 20 lat w województwie warmińsko-mazurskim rządzą PO/PSL/Lewica czyli to oni okradli Elbląg niemal ze wszystkiego. Zawsze tak było, że Olsztyn dostawał więcej pieniędzy na rozwój. Nigdy nie zrobili z tym porządku, żeby podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy. Jak był pomysł, żeby przenieść Urząd Marszałkowski do Elbląga (dzięki czemu Elbląg był by drugą stolicą województwa warmińsko-mazurskiego)to PO było przeciwko. Jak Protas był Marszałkiem Województwa to wstrzymał decyzję w sprawie rewitalizacji Kolei Nadzalewowej


Anuluj