UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W lokalnej polityce od czasów rederendum w 2012 praktycznie nic ciekawego sie nie dzieje - caly czas praktycznie ci sami ludzie wymieniajacy sie tylko stołkami, te same partie, zero nowych realnych do wdrożenia sensownych pomysłów.1-osobowy "Nowy Elbląg" to tylko wydmuszka o charakterze lewackim, o żadnej nowej jakości nie ma tu mowy. Mentznen i Braun nie mają tu żadnych struktur i rozpoznawalnych ludzi i nie traktują tego miasta poważnie - wystawią tu spadochroniarzy z Olsztyna czy Warszawy na biorących miejsach. Prezydentem miasta rządzi duet Wróblewski-Wcisła z tylnego fotela, więc z tego nie ma prawa wyjść nic dobrego.
Stary Elbląg